Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Artikkelit ja kokemukset
Hupi
Käyttäjäkokemukset
Lapset ja nuoret
Uni ja terveys
Yleinen
Kauppakeskus Itis, 1 krs.
Itäkatu 1-7, 00930 Helsinki
Arkisin 10 - 19
Lauantaisin 12 - 18
Sunnuntaisin 12 - 18

Joulun 2022 poikkeusaukioloajat
Itsenäisyyspäivä 6.12. klo 12-18
Jouluaatto 24.12. klo 10-14
Joulupäivä 25.12. suljettu
Uudenvuoden päivä 1.1.2023 suljettu

Varaa aika myymälään

Kaikki TEMPUR-säätöparivuoteet -1000 € ja sinkkusängyt -500 €
Avajaisviikon erikoistarjous!
TEMPUR-painopeiton ostajalle lakanasetti KAUPAN PÄÄLLE (arvo 97 €)
Avajaisviikon erikoistarjous!
TEMPUR-tyynymallisto uudistuu, kaikki TEMPUR-tyynyt -15%
Avajaisviikon erikoistarjous!
Kaikki TEMPUR-parivuoteet -750 € (ei säätö)
Avajaisviikon erikoistarjous!
Previous
Next

Kesäsiivous Tikkurissa! Toimi nopeasti, erä sänkyjä jopa -30%

Tervetuloa löytämään unelmiesi nukkumisratkaisu!

Voit myös varata ajan myymälään

Loading...

Myymälässä sinua palvelevat

Georgios Vogasianos

Myymäläpäällikkö, koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

044 534 4554
georgios.vogasianos@tempur.fi

Nahid Tournier

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 187 1893
nahid.tournier@tempur.fi

Tomi Turunen

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 197 1189
tomi.turunen@tempur.fi

Niko Lottanen

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

050 493 4885
niko.lottanen@tempur.fi

Nukkumisergonomiasi kartoitus

Varaa aika myymälään: saat VIP-palvelua ja lahjan (arvo jopa 109 €)!

Kun varaat ajan koulutetulle nukkumisergonomian asiantuntijalle, saat parasta palvelua juuri silloin, kun Sinulle parhaiten sopii. Kartoituksen aikana saat tietoiskun nukkumisergonomiasta sekä suosituksen Sinulle yksilöllisesti sopivasta TEMPUR-tyynyn ja -patjan yhdistelmästä. Saat myös VIP-lahjapaketin ja kahvit!

Ei ostopakkoa. Palvelemme myös ilman ajanvarausta.

Loading...

Nukkumisergonomiasi kartoitus

Varaa aika myymälään: saat VIP-palvelua ja lahjan (arvo jopa 109 €)!

Kun varaat ajan koulutetulle nukkumisergonomian asiantuntijalle, saat parasta palvelua juuri silloin, kun Sinulle parhaiten sopii.

Loading...

Tarjoukset ja tapahtumat

Itiksen myymälässä sinua palvelee

Kastriot Kastrati

Myymäläpäällikkö, koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 612 8288
kastriot.kastrati@tempur.fi

Henri Nieminen

Fysioterapeutti, Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040  842 4253

henri.nieminen@tempur.fi

Anni-Sofia Mertanen

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 046 1825

anni-sofia.mertanen@tempur.fi

Tomi Turunen

Nukkumisergonomian asiantuntija

040 197 1189
tomi.turunen@tempur.fi

Niko Lottanen

Nukkumisergonomian asiantuntija

050 493 4885
niko.lottanen@tempur.fi

Mikael Navarro

Nukkumisergonomian asiantuntija

045 134 1231
mikael.navarro@tempur.fi

Pyydä tarjous myymälästä

Voit tehdä vapaamuotoisen tarjouspyynnön alla olevan lomakkeen avulla.

    Nimi *
    Puhelinnumero *
    Sähköpostiosoite *
    Kotiosoite *
    Postinumero *
    Postitoimipaikka *
    Haluan tarjouksen:
    VuoteestaTyynystäPatjasta
    Viesti*
    * Pakollinen kenttä

    Tilaa myymälän uutiskirje