Kaikki TEMPUR-säätöparivuoteet -1000 € ja sinkkusängyt -500 €
Avajaisviikon erikoistarjous!
TEMPUR-painopeiton ostajalle lakanasetti KAUPAN PÄÄLLE (arvo 97 €)
Avajaisviikon erikoistarjous!
TEMPUR-tyynymallisto uudistuu, kaikki TEMPUR-tyynyt -15%
Avajaisviikon erikoistarjous!
Kaikki TEMPUR-parivuoteet -750 € (ei säätö)
Avajaisviikon erikoistarjous!
Previous slide
Next slide

Nukkumisergonomiasi kartoitus

Varaa aika myymälään: saat VIP-palvelua ja lahjan (arvo jopa 109 €)!

Kun varaat ajan koulutetulle nukkumisergonomian asiantuntijalle, saat parasta palvelua juuri silloin, kun Sinulle parhaiten sopii. Kartoituksen aikana saat tietoiskun nukkumisergonomiasta sekä suosituksen Sinulle yksilöllisesti sopivasta TEMPUR-tyynyn ja -patjan yhdistelmästä. Saat myös VIP-lahjapaketin ja kahvit!

Ei ostopakkoa. Palvelemme myös ilman ajanvarausta.

Loading...

Nukkumisergonomiasi kartoitus

Varaa aika myymälään: saat VIP-palvelua ja lahjan (arvo jopa 109 €)!

Kun varaat ajan koulutetulle nukkumisergonomian asiantuntijalle, saat parasta palvelua juuri silloin, kun Sinulle parhaiten sopii.

Loading...

Tempur Brand Store Helsinki Outletissa sinua palvelee

Minna Aulavuo

Myymäläpäällikkö
Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

050 591 2395
minna.aulavuo@tempur.fi

Aleksi Virta

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 579 0740
aleksi.virta@tempur.fi

Jasu Kansanen

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 865 5272
jasu.kansanen@tempur.fi

Mira Kivelä

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 162 2086
mira.kivela@tempur.fi

Emmi Parhiala

Nukkumisergonomian asiantuntija

040 137 6270

emmi.parhiala@tempur.fi

Mirella Willberg

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

040 162 2540

mirella.willberg@tempur.fi

Henri Pirkkalainen

Koulutettu nukkumisergonomian asiantuntija

044 069 7003

henri.pirkkalainen@tempur.fi

Roope Ahmala

Nukkumisergonomian asiantuntija

040 750 2196

roope.ahmala@tempur.fi

Tarjoukset ja tapahtumat

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tilaa uutiskirje tai pyydä tarjous myymälästä

Voit tilata myymälän uutiskirjeen tai tehdä vapaamuotoisen tarjouspyynnön alla olevan lomakkeen avulla.

    Nimi *

    Puhelinnumero *

    Sähköpostiosoite *

    Kotiosoite *

    Postinumero *

    Postitoimipaikka *

    Haluan tarjouksen:
    SängystäTyynystäPatjasta

    Haluan tilata uutiskirjeen:
    KylläEi

    Viesti*

    * Pakollinen kenttä